Gold Sentetik, Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2’si kapalı toplam 20.000 m2 alan üzerine kurulu, Avrupa menşeli son teknoloji makine parkuru ile donatılmış tesislerinde sentetik dokuma kumaş, lamineli kumaş ve torba üretimi gerçekleştirmektedir.

ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışan Gold Sentetik, kendi alanlarında uzman 120 kişilik personel kadrosuyla yıllık 80.000.000 adet torba üretimi gerçekleştirmektedir.

devamı »
Ürün detaylarını incelemek için tıklayın
Fabrikamızdaki üretim aşamaları için tıklayın
 
 
 
Kalite Politikamız
 
 
 
   

Şirketimiz; Ulusal ve Uluslararası pazarlara girmek amacıyla kaliteli ürün üretmeyi ve üretim potansiyelini artırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimiz; Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için ürün çeşitliliğini genişleterek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiş olup, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve artırmak temel prensibimizdir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarına uygun üretim yapmak temel görevimizdir.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için ilk görevimiz; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'nin uygulanması ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizin sürekli iyileştirilmesidir.

Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmeye ve iyileştirmeye katkı sağlamak prensiplerimizdendir.

Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak müşterilerimize duyduğumuz sorumluluk gereğidir.GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ


Şirketimiz; Kalite standartlarına uygun üretim yaparken tüm tüketicilerin sağlığını ön planda tutarak mevzuatla ilgili gıda güvenlik önlemleri almayı kendisine amaç edinmiştir.

Üretimi gerçekleştirirken çevreye zarar vermemek, çalışan memnuniyetini artırmak için önleyici tedbirleri almak temel prensibimizdir.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için ilk görevimiz; ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi'nin uygulanması ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizin sürekli iyileştirilmesidir.

 
 
Copyright © 2009 Haliloğlu Gold
Sentetik Ambalaj San.ve Tic.Ltd.Şti.
Tel : 0342 357 04 40 (pbx)
Fax: 0342 357 04 44